X
شنبه, ۲۵ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ ۱۴۵۲
چچ

پیام رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان کهگیلویه وبویراحمد :

پیام رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان کهگیلویه وبویراحمد

با نام و یاد خداوند سبحان و استعانت از ذات مقدس او ، در پرتو منویات مقام معظم رهبری، با عزم ملی و مدیریت جهادی و همچنین در راستای سیاستهای دولت تدبیر و امید، تلاش داریم تا در راه توسع...ه استان کهگیلویه وبویراحمد، خدمت رسانی کنیم.

پایتخت طبیعت و سرزمین چهار فصل ایران، با دارا بودن ظرفیتهای خاص صنعتی، معدنی و تجاری همواره به عنوان شاهراه مواصلاتی جنوب وجنوب غرب کشور تاثیر شگرفی در پیشرفت وتوسعه جمهوری اسلامی ایران داشته است.

بر این باوریم که استان کهگیلویه وبویراحمد با بهره مندی از دانش و فن آوری نوین و استفاده از نیروهای متخصص و متعهد و همچنین با مساعدت و همدلی بخش خصوصی در راستای پویایی صنعت،معدن وتجارت استوار و ثابت قدم پیش خواهد رفت.

برای ساختن فردایی بهتر، بنا داریم تا با بهره گیری از سیاست های ملی و کلان کشور، هدف گذاری استانی و برنامه ریزی مدبرانه وهمراه با خلاقیت کارکنان، مکانیزمهای مناسبی را درجهت تولید فناوری، حمایت از تولیدات داخلی ورفع موانع آنها،استفاده بهتر از اقتصاد دانش بنیان، ظرفیتها و قابلیتهای موجود در یکی از محروم ترین استان کشور، طراحی و تدوین نموده و جهت به فعلیت درآوردن آن خالصانه و صادقانه گام برداریم. و شاهد توسعه استان و به تبع آن کشور در حوزه های صنعتی،معدنی و تجاری باشیم.


سالار حسین پور

رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 1.5402493476868
Query time: 0.82674392064412