X
سه شنبه, ۱۴ دی ۱۳۹۵ ۱۴:۳۴ ۲۴۶
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
۱۵ هزار قطعه لوازم یدکی قاچاق خودرو در شهرستان کهگیلویه کشف شد

۱۵ هزار قطعه لوازم یدکی قاچاق خودرو در شهرستان کهگیلویه کشف شد

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کهگیلویه از کشف ۱۵ هزار قطعه لوازم یدکی قاچاق و تقلبی خودرو در دهدشت خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، سید باقر افشین اظهار داشت: ورود کالاهای قاچاق و تقلبی اثرات نامطلوبی در حوزه‌های مختلف فرهنگی و زیان‌های جبران ناپذیری در اقتصاد کشور بر جای می‌گذارد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کهگیلویه با بیان اینکه باید با همکاری، هم‌فکری و تلاش همه جانبه، اساس و بنیان‌های پدیده شوم قاچاق کالا از جامعه برچیده شود، گفت: با همکاری و اطلاع رسانی مردمی از یک دستگاه کامیون 15 هزار قطعه لوازم یدکی تقلبی و قاچاق خودرو در شهر دهدشت کشف و ضبط شد.

افشین ارزش ریالی این محموله قاچاق را 60 میلیون ریال برآورد کرد و افزود : دو نفر در این رابطه دستگیر وبه همراه پرونده برای برخورد قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

وی با بیان اینکه این افراد بصورت حرفه ایی کالای تقلبی را با برند شرکت‌های معروف خارجی در بسته‌هایی به نام این شرکت‌ها جاسازی کرده بودند، گفت : این محموله جهت تصمیم گیری نهایی به انبار تملیک استان به یاسوج حمل شد.

افشین با بیان اینکه این افراد کالاهای قاچاق و تقلبی خود را به صورت غیرقانونی در سطح شهر عرضه می‌کردند، گفت: از تمام همشهریان خواهشمندم که خریدهای خود را از فروشگاه‌های مجوز دار تامین نمایند و لازم است که فروشندگان یدکی خودرو کالاهای با کیفیت و دارای نشان استاندارد را از نمایندگی‌های معتبر و رسمی خریداری و به مصرف کنندگان عرضه کنند.

وی افزود: تلفن های 32264949 و 32263144 اتاق اصناف شهرستان و تلفن 124 واحد بازرسی و نظارت آماده بررسی و پاسخگویی به گزارشات و شکایات است.

 

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 8.9323285420736
Query time: 8.1629756291707