X
شنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۸:۵۱ ۳۲
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
انجام بیش از ۲ هزار مورد بازرسی از واحد‌های صنفی کهگیلویه :

رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان کهگیلویه خبر داد :

انجام بیش از ۲ هزار مورد بازرسی از واحد‌های صنفی کهگیلویه :

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان، رئیس اداره صمت شهرستان کهگیلویه گفت: در طرح بازرسی ویژه نوروزی از بازار که از ۱۵ بهمن آغاز شده و تا ۱۵ بهمن فروردین سال ۱۴۰۰ ادامه دارد، بازرسان بصورت ویژه در دو شیف صبح و عصر بر صنوف نظارت داشته و با تخلفات بازار برخورد قاطع و بازدانده می‌کنند.

در قالب طرح ویژه نوروزی؛

انجام بیش از ۲ هزار مورد بازرسی از واحد‌های صنفی کهگیلویه

بیش از ۲ هزار مورد بازرسی از واحد‌های صنفی شهرستان‌های کهگیلویه، چرام و لنده انجام شد.

انجام بیش از ۲ هزار مورد بازرسی از واحد‌های صنفی کهگیلویه به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان، رئیس اداره صمت شهرستان کهگیلویه گفت: در طرح بازرسی ویژه نوروزی از بازار که از ۱۵ بهمن آغاز شده و تا ۱۵ بهمن فروردین سال ۱۴۰۰ ادامه دارد، بازرسان بصورت ویژه در دو شیف صبح و عصر بر صنوف نظارت داشته و با تخلفات بازار برخورد قاطع و بازدانده می‌کنند.

احمد حکیم هدف از اجرای این طرح را جلوگیری از گران فروشی و افزایش قیمت‌ها و همچنین تعادل بخشی به بازار در آستانه نوروز بیان کرد و افزود: از ابتدای شروع این طرح تاکنون بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ مورد بازرسی از اصناف در شهرستان‌های کهگیلویه، چرام و لنده انجام شده است.

آقای حکیم اضافه کرد: در این بازرسی ها ۶۴ واحد صنفی متخلف در بازار‌های هر سه شهرستان با ۹۴ نوع تخلف شناسایی و جریمه شدند.

وی با بیان اینکه واحد‌های صنفی متخلف به ۳۲۴ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند ادامه داد: عمده تخلفات این واحد‌ها، گران فروشی، کم فروشی، درج نکردن قیمت بر روی کالا، فروش کالای تاریخ مصرف گذشته و رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی مبارزه با کرونا بوده است.

رئیس اداره صمت شهرستان کهگیلویه به طرح تنظیم بازار هم اشاره کرد و گفت: در این طرح که به منظور تنظیم بازار و جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت‌ها و همچنین تامین کالا‌های اساسی مورد نیاز مردم از ابتدای دیماه آغاز شده، تا کنون ۱۵۰ تن روغن، ۷۴ تن شکر، ۹۱ تن برنج و ۳۴ تن قند تامین و در ۴۸ مرکز بین مردم شهرستانهای کهگیلویه، چرام و لنده توزیع شد.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.6995520591736
Query time: 1.9783136049906