X
چهارشنبه, ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ ۰۹:۳۴ ۳۴
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
نرخ زولبیا و بامیه در کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد:

معاون امور بازرگانی وتوسعه تجارت سازمان خبر داد:

نرخ زولبیا و بامیه در کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد:

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن وتجارت استان ،امیرتیمور موسویان دراولین جلسه کمسیون نظارت بر سازمان های صنفی استان افزود: به استناد مصوبه کمیسیون نظارت و سازمان های صنفی استان کهگیلویه و بویراحمد و نرخ‌ پیشنهادی که در کارگروه قیمت گذاری تنظیم بازار مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت، قیمت‌های ذیل به تصویب رسید.

نرخ زولبیا و بامیه در کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد:

نرخ زولبیا و بامیه در کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد

رئیس کمسیون نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد نرخ زولبیا و بامیه در این استان را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن وتجارت استان ،امیرتیمور موسویان دراولین جلسه کمسیون نظارت استان افزود: به استناد مصوبه کمیسیون نظارت و سازمان های صنفی استان کهگیلویه و بویراحمد و نرخ‌ پیشنهادی که در کارگروه قیمت گذاری تنظیم بازار مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت، قیمت‌های ذیل به تصویب رسید.

وی با بیان اینکه قیمت هر کیلوگرم زولبیا و بامیه درجه یک ۳۶ هزار تومان است، اظهارکرد: عرضه کنندگان زولبیا و بامیه باید در هر کیلوگرم ۷۰۰ گرم زولبیا و ۳۰۰ گرم بامیه تحویل مشتری دهند.

رئیس کمسیون نظارت بر سازمانهای صنفی سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: قیمت اعلام شده پس از بررسی های لازم و استعلام از برخی استان‌ها ازجمله استان‌های همجوار مشخص شد.

موسویان تصریح کرد: از شهروندان گرامی درخواست می شود درصورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گرانفروشی، کم فروشی، تقلب و... مراتب را با شماره تلفن ۱۲۴ ستاد خبری سازمان صمت استان کهگیلویه و بویراحمد اطلاع دهند.

وی ادامه داد: قیمت هر کیلوگرم شکر ویژه واحدهای صنعتی و صنفی ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان است که این واحدها به هر میزان نیاز داشته باشند تحویل آنها می شود همچنین حدود ۶۰۰ تن روغن برای واحدهای صنعتی و صنفی در استان داریم.

رئیس کمسیون نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: مرکز بهداشت استان انتظار داریم که در ایام ماه رمضان به جهت استفاده بیشتر مردم از زولبیا و بامیه بر روند تهیه زولبیا و بامیه نظارت داشته باشند تا از روغن استاندارد و بهداشتی استفاده شود.

گفتنی است که در سال ۹۸ قیمت هرکیلوگرم زولبیا و بامیه در استان کهگیلویه و بویراحمد ۱۶ هزار تومان و در سال گذشته ۲۴ هزار تومان بوده است.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.1080220540365
Query time: 2.3580400149028