X
سه شنبه, ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۵۹ ۲۷
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
وعده رئیس سازمان صمت برای تامین نیاز سیمان استان :

دکتر حسین پور خبر داد :

وعده رئیس سازمان صمت برای تامین نیاز سیمان استان :

به گزارش روابط عمومی سازمان صمت، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با بیان اینکه موضوع تامین ۱۰۰ در صدی کارخانه سیمان یاسوج انجام شده است گفت: امروز این کارخانه با ظرفیت ۷۰۰تن در حال تولید سیمان برای رفع نیاز استان آغاز به کار کرده است.

رئیس سازمان صمت استان از راه اندازی وتولید سیمان در کارخانه سیمان یاسوج با هدف تامین نیاز استان خبرداد.

وعده رئیس سازمان صمت برای تامین نیاز سیمان استانبه گزارش روابط عمومی سازمان صمت، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با بیان اینکه موضوع تامین ۱۰۰ در صدی کارخانه سیمان یاسوج انجام شده است گفت: امروز این کارخانه با ظرفیت ۷۰۰تن در حال تولید سیمان برای رفع نیاز استان آغاز به کار کرده است.
سالار حسین پور افزود: طرح های مهمی در حوزه عمرانی استان در حال کار است که طرح جاده پاتاوه_دهدشت، سد‌سازی، بازسازی شهر زلزله‌زده سی سخت، پتروشیمی‌ها باعث شده بخشی از سهمیه سیمان استان به این طرح ها اختصاص یابد.

وی تاکیدکرد: بخش دیگری از سیمان استان نیز برای توزیع بین شهروندان به عاملان توزیع تحول داده خواهد شد تا نیاز بازار بر طرف شود.

حسین پور گفت: در خصوص کارخانه سیمان مارگون نیز باتوجه توافقات انجام شده با شرکت توانیر ۷۰ درصد برق مصرفی کارخانه را تامین کرده است که نمی‌تواند به طور ۱۰۰درصد تولید داشته باشد و فقط یک فاز از کارخانه فعال است.
وی ادامه داد: قسمت سیمان در استان مبلغ ۳۰ هزار و ۵۰۰ تومان است و شهروندان در صورت مشاهده تخلف از قیمت تعیین شده با سامانه۱۲۴تماس بگیرند.
منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 9.0277454058329
Query time: 8.2825016975403