X
سه شنبه, ۰۲ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۵۹ ۲۲
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
توزیع بیش از ۳ هزار تن کالای تنظیم بازار در استان کهگیلویه وبوراحمد:

معاون امور بازرگانی وتوسعه تجارت سازمان خبر داد:

توزیع بیش از ۳ هزار تن کالای تنظیم بازار در استان کهگیلویه وبوراحمد:

به گزارش روابط عمومی سازمان صمت، معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: از ابتدای امسال تاکنون سه هزار و۱۲۹ تن کالای اساسی مورد نیاز مردم شامل شکر، گوشت، مرغ و برنج با قیمت تنظیم بازار در مناطق مختلف کهگیلویه و بویراحمد توزیع شده است.

توزیع بیش از ۳ هزار تن کالای تنظیم بازار در استان

بیش از ۳ هزار تن کالای تنظیم بازار در کهگیلویه و بویراحمد توزیع شد.

توزیع بیش از ۳ هزار تن کالای تنظیم بازار در استانبه گزارش روابط عمومی سازمان صمت، معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: از ابتدای امسال تاکنون سه هزار و۱۲۹ تن کالای اساسی مورد نیاز مردم شامل شکر، گوشت، مرغ و برنج با قیمت تنظیم بازار در مناطق مختلف کهگیلویه و بویراحمد توزیع شده است.

امیر تیمور موسویان با بیان اینکه در این مدت هزار و۶۰۰ تن برنج، هزار و۲۴۰ تن شکر، ۲۱۲ تن مرغ و ۸۷ تن گوشت قرمز برای تنظیم بازار در کهگیلویه و بویراحمد توزیع شد، افزود: این مقدار کالا در ۷۰ فروشگاه زنجیره‌ای و واحد‌های صنفی منتخب کهگیلویه و بویراحمد بین مصرف کنندگان توزیع شده است.

موسویان با اشاره به اینکه مشکلی برای تامین کالا‌های اساسی از جمله روغن و شکر در استان وجود ندارد، اضافه کرد: در طول سال و براساس سهم سرانه جمعیت برای کنترل تورم، کالا‌های اساسی تامین و در استان توزیع می‌شود.
وی با بیان اینکه در دهه اول محرم امسال نیز هزار و۶۲ تن کالای اساسی برای تهیه نذورات بین خیران و هیات‌های استان توزیع شد، ادامه داد: از این میزان کالای توزیع شده ۳۰۰ تن برنج، ۲۶۹ تن روغن، ۲۶۹ تن شکر،۲۰۰ تن مرغ و ۲۵ تن گوشت بوده است.
وی گفت: با توجه به افزایش قیمت برنج تلاش می‌شود این کالا تامین و به نرخ دولتی در بازار‌های استان توزیع شود.
منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 9.4205420811971
Query time: 8.6640551884969